Domek i jego wyposażenie

Domek: Drewniany wolno stojący, całoroczny, ogrzewany kominkiem z nawiewami o powierzchni 120 m2. Woda do użytku z własnej studni głębinowej. Domek dwukondygnacyjny z poddaszem mieszkalnym, z dwoma tarasami, z dwoma odrębnymi wejściami do budynku, dający możliwość osobnego użytkowania dwóch samodzielnych poziomów mieszkalnych o powierzchni 60 m2 przez dwie rodziny. Każdy poziom mieszkalny składa się z: salonu, kuchni, łazienki, i dużego tarasu.

Kuchnia: Kuchenka 2 palnikowa indukcyjna, czajnik elektryczny, żelazko, lodówka, zestaw naczyń stołowych i kuchennych, meble.

Łazienka: Kabina prysznicowa, umywalka, toaleta, akcesoria łazienkowe, ciepła i zimna woda ze studni głębinowej.

Salon 1: Sypialnia na parterze: wnętrze w całości wykonane z drewna z elementami rzeźby, zapewniające niepowtarzalny klimat. Rozkładane sofy – miejsce do spania dla 6 osób, stół, krzesła, szafa, komody, radio, telewizor, półki, stoliki, fotele, itp. Przy salonie bezpośrednio duży taras z widokiem na rzekę i zejściem na działkę.

Salon 2: Sypialnia na piętrze: wykonana w drewnie, 3 łóżka, wersalka – miejsce do spania dla 6 osób, stolik, krzesła, fotele szafa, komody, radio, półki, itp. Przy salonie bezpośrednio duży taras z widokiem na rzekę i dalszą okolicę.