DOMEK LETNISKOWY „KARDYNAŁEK”

ZNAJDUJE SIĘ BEZPOŚREDNIO PRZY RZECE SAN. DZIAŁKA 6 AROWA, SAMODZIELNA, OGRODZONA, DAJĄCA POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA I INTYMNOŚCI. WOKÓŁ DUŻO ZIELENI I DRZEW Z WYZNACZONYM MIEJSCEM NA OGNISKO, GRILLA, WYGODNE ŁAWECZKI DO ODPOCZYNKU, MIEJSCE NA SAMOCHÓD.

Z OKIEN DOMKU ROZTACZA SIĘ PIĘKNY WIDOK NA SAN, TERENY NADRZECZNE ORAZ POBLISKIE LESKIE OKOLICE I WZGÓRZA. LOKALIZACJA DZIAŁKI UMOŻLIWIA AMATOROM TURYSTYKI W KILKA MINUT DOJECHAĆ W NAJCIEKAWSZE I NAJPIĘKNIEJSZE MIEJSCA W BIESZCZADACH. NATOMIAST WĘDKARZE Z TARASU DOMKU WIDZĄ, KIEDY I W KTÓRYM MIEJSCU NA SANIE „OCZKUJĄ” PSTRĄGI I LIPIENIE. Do dyspozycji gości tradycyjna łódka dająca możliwość samodzielnego zmagania się z górską rzeką.

Blisko od domku znajduje się zabytkowy zamek – była siedziba rodu Kmitów otoczony parkiem, w pobliżu sklepy spożywcze, muszla koncertowa, dworzec PKS, itp. W odległości 10 minut pieszo – miasto Lesko z ciekawymi atrakcjami turystycznymi: Synagoga, w której obecnie znajduje się galeria sztuki twórców bieszczadzkich, Kirkut, Kamień Leski, Ratusz, Kościół Parafialny z XVI wieku, rynek wraz z urokliwymi uliczkami, kryty basen „Aquarius”.

„KARDYNAŁEK” TO DREWNIANY WOLNO STOJĄCY, CAŁOROCZNY DWUKONDYGNACYJNY DOMEK Z PODDASZEM MIESZKALNYM , Z DWOMA TARASAMI, Z ODRĘBNYMI WEJŚCIAMI DO BUDYNKU, DAJĄCY MOŻLIWOŚĆ OSOBNEGO UŻYTKOWANIA DWÓCH SAMODZIELNYCH POZIOMÓW MIESZKALNYCH. KAŻDY POZIOM MIESZKALNY SKŁADA SIĘ Z: SALONU, KUCHNI, ŁAZIENKI, I DUŻEGO TARASU. WNĘTRZE W CAŁOŚCI WYKONANE Z DREWNA Z ELEMENTAMI RZEŹBY, ZAPEWNIAJĄCE NIEPOWTARZALNY KLIMAT. DODATKOWO TELEWIZOR Z PODSTAWOWYM PAKIETEM PROGRAMÓW, W KUCHNI PEŁNE WYPOSAŻENIE, WODA Z WŁASNEJ STUDNI GŁĘBINOWEJ. BEZPOŚREDNIO Z DZIAŁKI BEZPIECZNE ZEJŚCIE DO RZEKI SAN.